امروز من از یک مهمان جدید از لوس استقبال می کنم ، که داستان و نکته های زیادی در مورد بازدید از مادرید ، پایتخت اسپانیا در اینجا برای ما نقل می کند!

بالاخره! فقط دو نفر در مادرید می مانیم. هیچ چیز مانند پایتخت مادرید برای یافتن صلح و گذراندن اوقات خوبی نیست.

بله بله ، رفتن به یک ماجراجویی خوب است ، اما وقتی آخر هفته را ترک می کنید ، بهتر است روزها را کمی تنظیم کنید ، حتی اگر به چیزی احترام نگذارید . اما این از مباحث بی پایان جلوگیری می کند

امروز چه می کنیم؟

و مکان های خوبی برای قدم زدن را از دست می دهید ، زیرا 3 روز سریع نیست.

بنابراین از نظر من با یکی از دوستانم که مدتی در مادرید زندگی می کردند پرسیدم و چه کسی گزارش مفصلی را درمورد آنچه می توان در چند روز انجام داد برای کشف و بازدید مادرید ، واقعی نه آن که از گردشگران باشد.

خوب ، لازم به ذکر است که ما این تصور را داشتیم که سایر گردشگران نیز در مورد برخی از برنامه های خوب ما همان اطلاعات را دارند. اما زمان تعطیلات است ، ها؟

او یک برنامه سفر کمی از بهترین خیابان های مادرید به ما داد ، جایی که ما می توانیم (باید؟) بدیهی است که سرریز خواهیم شد.

خلاصه
راهنمای شهر مادرید
مادرید به دو بخش تقسیم می شود: جنوب و شمال پورتا دل سول (این مرکز شروع خوبی برای همه محلات است).
از Sol ، انجام همه کارها با پای پیاده بسیار ساده است. این مرکز خیلی بزرگ نیست بنابراین نیازی به استفاده از مترو برای پیاده روی و بازدید از مادرید نیست (مگر اینکه گرمای زیادی وجود داشته باشد).
اینجا نقشه مادرید است. در مرکز آن ، La puerta del Sol:

جنوب PUERTA DEL SOL
اپرا
از سول ، برای رفتن به اپرا (Teatro Réal و Palacio Réal) ، از Calle de Arenal بروید. Plaza de Oriente بسیار زیبا است (چمن کاری وجود دارد که می توانید در آن دراز بکشید و کمی استراحت کنید) و تئاتر و کاخ دیده می شود .
اطلاعات عاشقانه کمی: عصر نیز به آنجا بروید. ایده آل برای یک پیشنهاد ازدواج (خوب ، تصور می کنم).

لاتینا
گذرگاه اجباری ، پلازا بزرگ ، زیر سول در جهت لاتینا. این بهترین دوست مادرم برای مادرید است. برای به دست آوردن هرچه بیشتر از محله ، شهردار آرام را به سمت اپرا سوق دهید و به سمت چپ به سمت Ayuntamiento (تالار شهر) ، Plaza de la Villa و بازار San Miguel گردش کنید. مراقب باشید ، آن را با گردشگران در آنجا ملاقات می کند . از آنجا می توانید از طریق Calle Segovia بروید و به لاتینا بروید (با خیابان های کوچک تر نسبت به کاله تولدو).

La Latina محله بوهمیایی است که قبلاً از آن ترسیده و شیک تر شده است. من به شما توصیه می کنم صبح روز پنجشنبه به آنجا بروید زیرا یک بازار بزرگ (ال رسترو) در نزدیکی Calle de la Ribera وجود دارد. جو واقعا خنک است (حتی اگر کمی زره ​​پوش باشد). جالب است که بعد از ظهر یکشنبه به Botellon در Plaza de los Carros بروید. جو بسیار خوب ، اجساد بطری در همه جا ، افراد مست (مادرید معمولی). می توانیم با مردم مادرید در میدان بنوشیم (اطلاعات مربوط به دوست من ، نه عاشقانه .).

Paséo del Prado
برای رسیدن به آنجا: از سول ، از طریق پلازا سانتا آنا بروید ، و از آنجا Calle de las Huertas را بگیرید (سپس در آنجا ، اگر شما یک نفاق هستید ، دوست دارید). چندین کافه ارزان قیمت وجود دارد (وقتی پایین می آیید ، یک خنک در سمت راست وجود دارد که گوشه ای با پنجره های بزرگ است). همچنین می توانید در خیابان های دیگر (مانند کاله لئون) در محیطی که قرار است با گالری های هنری و همگانی دیده شود ، قدم بزنید.

Paseo del Prado یک محور اصلی با تعداد زیادی اتومبیل است اما درختان زیادی نیز دارد ، بنابراین هنوز هم زیبا است.

از آنجا می توانید از خیابان بالا بروید ، نگاهی به Prado بیندازید (اگر نقاشی های فوق العاده کلاسیک را دوست دارید ، وارد آن شوید) و از سمت راست برای فرود در باغ Retiro (باغ بزرگ مادرید) شاخه ای پیدا کنید. اما بزرگتر) با این قایق هایی که بر روی دریاچه و درختان اطراف آن گردش می کنند ، در اواسط قرن نوزدهم بازگشتیم. ما ممکن است به خوبی با یک قهرمان جین آوستین روبرو شویم.

در گوشه و کنار ، برای دیدن اینکه آیا زمان وجود دارد ، Estacion de Atocha ، ایستگاه اصلی که واقعاً پیچ خورده است (بعداً به این کار برمی گردم) و موزه رینا صوفیه درست برعکس. در صدر paseo ، برو به ال بانکو دی اسپانا ، بانک مرکزی دارای معماری است که ارزش دیدن دارد.

شمال PUERTA DEL SOL
در شمال ، نقاط زندگی شبانه مردم مادرید را پیدا خواهید کرد. بالاتر از Gran Via است (محوری که شمال را از جنوب جدا می کند) که در شب حرکت می کند.

Gran Via (درست بالاتر از Sol) یک محور بزرگ با تعداد زیادی دفاتر تجاری و مغازه است ، نوعی زمینه الیزه به سبک مادرید. در حقیقت مادرید کاملاً یک شهر استانی در مقیاس انسانی است ، بجز Gran Via…
ما باید از آن عبور کنیم و پر سروصدا است Fondacion Telefonica درست مقابل مترو Gran Via قرار دارد. این یک مرکز فرهنگی است که در آن نمایشگاه ها رایگان است. اگر از موزه های بزرگ جلوگیری می کنید ، حداقل به اینجا نگاه کنید.

درب بعدی ، Calle Fuencarral آغاز می شود ، خیابان "مد روز" "تکنو" تر از لاتینا با تعداد زیادی مغازه است.

در انتها ، به سمت مترو دیوان ، محله ای است که می توانید در شب بیرون بروید . Calle de la palma ، سان ویسنته ، Esperitu Santo . زیباترین ناحیه نیست ، کمی سخت است اما زنده است و جو خاصی وجود دارد .

Chueca ، بیشتر شرق و نزدیک به Gran Via ، منطقه همجنسگرا وما بسیار زیبا و زیبا . یک قدم بزنید تا به Calle de Piamonte ، Barquillo بروید . این کار به سرعت انجام می شود.

در اینجا ، در حال حاضر گوشه های بسیاری برای بازدید وجود دارد. اگر وقت خود را سپری کردید ، منطقه لاوپیس (بین مترو Tirso de Molina و Lavapies ، شرق لاتینا) را توصیه می کنم. این منطقه شلوغ ، خام تر ، توریستی با تعداد زیادی کافه خوب و ارزان است. عکس های خوبی برای گرفتن وجود دارد.

اطراف مادرید
فرار از مادرید برای چند ساعت و کشف روستاهای آرامتر اسپانیایی بسیار ساده است. به Estacion de Atocha بروید و یک قطار مسافرتی را به سمت روستای منتخب بروید. در راهنماها چندین مورد ارائه می دهند. گران نیست و واقعاً عجیب است. دوست دختر من به بعضی از آنها گفت: کوئنکا ، تولدو یا Segovia. ما به آلکالا د هنرس ، وطن میگوئل سروانتس و ماسوره ها رفتیم (تعداد زیادی لانه بزرگ نی روی بناهای تاریخی وجود دارد). با قطار بسیار خوب سرو می شود ، می توانید نقشه دقیقی از شهر و زیرساخت های آن را درست از ایستگاه خارج کنید. واقعاً ناز ، سنگهای قدیمی و تعداد کمی از افراد ، به جز دانشجویان همه کشورهایی که برای تحصیل در دانشگاههای بزرگ شهر آمده اند. بعد از بازدید از شهر ، وارد پارک شدیم که عملاً خالی بود.

NB: برای دیدن نگاهی به قسمت قدیمی ایستگاه Atocha ، که به گلخانه ای پر از درختان گرمسیری تبدیل شده است ، از قطار استفاده کنید. به نظر می رسد یک نقاشی از Tardi با Adèle Blanc Sec.

مکان های خوبی برای بازدید در مادرید
خرید
Fuencarral
معروف ترین مارک ها مانند زارا ، انبه و همکار: Gran via / Calle del carmen / calle de preciado / Calle del Arenal
خلاصه همه چیز نسبت به Gran Via اتفاق می افتد.

کافه ها و رستوران ها
دادگاه
2 velas، calle de san vicente ferrer، 16 (رستوران واقعی ، در مادرید نادر است و بسیار خوب است)
Ojala، calle de San Andres، 1 / ​​تقاطع calle de Esperitu سانتو (می توانید در یک ساحل کاذب ناهار بخورید. خوب است اما زیاد نیست. ما برای مکان بیشتر به آنجا می رویم)
Bar la palma، calle de la palma، 62 (یک نوار بعد از شام ، کنسرت هایی برگزار می شود .)
کافه Manuela ، calle de san vicente ferrer ، 29 (یک کافه دیگر برای چای بعد از ظهر ، چای ، فضای خوب ، فضای خوب و بازی های تخته اسپانیایی)
بار لا لونا ، نوزادان 26 ساله (نوار کوکتل میوه ای خوب فشرده شده و زیرزمین به اندازه کافی خنک)
Puerta del sol (کمی پایین)
Tia cebolla (برای طعم مزه خوب و سایر طعمهای تقریباً هیچ چیز).
مراقب باشید بخش های بسیار زیادی هستند ، بنابراین خیلی سفارش ندهید. وماً بسیار زیبا نیست اما خوب ، ارزان و فراوان است.
Calle de la cruz، 27
در غیر این صورت ، شما برای انتخاب خوردن tapas از بین بردن شما فاسد می شوید: آنها همه جا هستند!

برای گوارمان ها گم نمی شوند!
برای یک میان وعده ، زنجیره 100 مونتادیتو را امتحان کنید (هر تاپا 1 یورو و 4 تاپا کافی است). شما با همه جوانان مادرید در آنجا ملاقات می کنید. جلد چشمگیر است
چند کلمه برای یادگیری بازدید از مادرید کاملاً آرام
برای کسانی که اسپانیایی صحبت نمی کنند ، می دانند که چگونه "vale" (تلفظ "balé") را به معنی خوب ، و به هر قیمتی استفاده می کنند. شما فریب می خورید .
وگرنه در اینجا چند کلمه بسیار مفید دیگر آورده شده است!
هلا! (òla) سلام
dien Buenos (دیو بوعلی) سلام
tardes Buenas (treness buenas) بعد از ظهر خوب / عصر بخیر
خداحافظ آدیاس (ا)
اگر / نه بله / نه
Gracias (graciass) متشکرم
ببخشید (dizcoulpé) ببخشید
کوآنتو تا؟ (couanto couésta) چقدر هزینه دارد؟
Dondé està .؟ (آیا اینطور نیست) کجاست .؟
به سمت دره (به گودال) در سمت راست
a la izquierda (a la izquïérda) در سمت چپ
لطفا cuenta por favor (la cuénta por favor) علاوه بر این لطفا

ارزیابی بازدید
هیچ پیشنهادی برای ازدواج نداریم ، اما ما اوقات خوبی داشتیم ، خیلی مورد اختلاف نیست (به جز یک داستان آسانسور). این شهر بسیار دلپذیر است و استراحت زیادی را در بسیاری از پارک ها و باغ های عمومی امکان پذیر می کند. مردم مادرید واقعاً بسیار خونگرم و پذیرا هستند. همه در بیرون از تراس در حال نوشیدن هستند (ما در پایان ماه سپتامبر بودیم: بیش از 25 درجه). ما مجبور شدیم 2 کیلوگرم را با چشیدن مزه همه طعم ها مصرف کنیم. به عنوان یک زن و شوهر یا با دوستان ، این شهری است که با خواسته های همه سازگار است و شما واقعاً در اسپانیا احساس می کنید ، برخلاف بارسلونا که یک شهر بسیار فرهنگی تر است (خوب ، این نظر من است).

یک تشکر بزرگ از کمیل .

آیا آدرس یا نکات خوب دیگری برای بازدید از مادرید دارید؟ آنها را در نظرات به اشتراک بگذارید!

اگر این مقاله را دوست دارید ، و می خواهید اطلاعات بیشتری برای تهیه سفرهای خود داشته باشید ، من این راهنماهایی را که من نوشتم (یا به صورت مشترک نوشت) توصیه می کنم. آنها اطلاعات زیادی را در مورد موضوعات ارائه شده جمع می کنند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

در صفحه ما دیده شوید class arabi - class riazi فرکتال سیب George خانه استانبول Marquita فاصله زمانی ترخیص کالا Tatyana جهان موویز لوله کشی آب توسط تاسیساتی.com